Mobil cihazınız mı bozuldu?

XPhone mobil cihazınızı artık bulunduğunuz adreste tamir ediyor! Teknisyenimiz hemen gelsin,bulunduğunuz yerde tamir etsin.
Rahatınız hiç bozulmasın.

Teknisyen Çağır

Nasıl Çalışıyoruz?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consectetur, mollitia amet nihil! Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean.

Kalite Anlayışımız

Bilgisayar her yerde satılmaktadır ama kaliteli teknik destek her yerden kolayca ve güvenli bir şekilde alınamamaktadır. Biz XPhone Teknik Servis olarak bu eksikliği doldurmak için buradayız. Bizler bu güveni ve hizmeti müşterilerimize sağlamak zorundayız. Firmaların bu konudaki Hizmet açığını bizler kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile kapatmak için çalışmalıyız ve çalışacağız. Amaç müşteri memnuniyeti, kaliteli ve hızlı hizmet.


Hizmetlerimiz

XPhone Teknik Servisine getirilen cihazınızın arıza durumuna göre ortalama 1 – 3 saat içerisinde problemlerinizi çözmekteyiz.

Image

Anakart tamiri

Image

Açma-Kapanma sorunları

Image

Ekran onarım işlemleri

Image

Şarj arızaları

Image

Mikrofon sorunları

Image

Darbeye bağlı hasarlar

Image

Batarya kontrolü ve değişimi

Image

İç kulaklık(Ahize) sorunları

Image

Ön & Arka kamera problemleri

Image

Yazılım işlemleri

TÜM TÜRKİYE’YE ÜCRETSİZ KARGO!

XPhone Teknik Servise 81 ilden cihazlarınızı anlaşmalı kargo firmamız güvenli ve hızlı şekilde bizlere ulaştırabilirsiniz , ardından işlemlerinizi takip edebileceğiniz servis rapor numarası tarafınıza iletilecektir cihazınızı o numara üzerinden sorgulayıp hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.


XPhone Teknik Servisi

22 yıllık cep telefonu teknik servis geçmişimiz ile müşterilerimize Apple, Samsung, Nokia, Blackberry, General Mobile, Sony, LG, Lenovo, Htc, Xiaomi, Vestel, Huawei, Asus ve Alcatel gibi birçok markada teknik servis hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz. Saydığımız markalar i̇çin garantili teknik servis hizmetimiz ile “ mutlu müşteri ” vizyonumuz ile hareket ettik ve yeni yerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Teknik servisimiz için gelmeden bizlerden randevu alabilir veya i̇letişim numaramızdan bizlere hızlı ulaşabilirsiniz.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Cihaz Sorgulama

Raporunuzda bulunan fiş numaranız ile aşşağıdaki kutucuktan cihazınızın durumunu sorgulayabilirsiniz.


Vizyonumuz & Misyonumuz

Bilinirliğimizi artırarak Teknik Servis'e İhtiyaç duyan kullanıcıların en kolay şekilde XPhone Teknik Servis olarak bize ulaşabilmelerini sağlamaktır. Türk donanım ve yazılım sistemi gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumlara özel, çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.

İleişim

XPhone Teknik Servisi olarak sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sağlıyoruz.Gerekli form bilgilerini doldurduktan sonra en kısa sürede dönüş yapılacaktır.